2007

Facebook logo
Google+ logo
0dodaj zdjęcia
Faworytem była niewątpliwie Poczta. Mecz rozpoczął się jednak niezapowiadając jej zwycięstwa.

Od samego początku zawodnicy Enterprise grali słabo, bez werwy. Nieudane ataki oraz brak bloków spowodował, że Wiko podciągnęło grę, odskoczyło i wygrało seta co było zaskoczeniem. Drugi set rozpoczął się zupełnie przeciwnie niż pierwszy. Poczta zagrała bez błędów, skutecznie oraz pociągnęło zagrywką. Na pochwałę zasługuje Marek Sochacki (pozdro :)), który stanął na zagrywce, serwował, serwował, serwował.... Nie wiem ile zdobył punktów, ale sporo ich było. Po przejęciu piłki przez Wiko, Poczta kontynuowała bardzo skuteczną grę i wygrała seta UWAGA - 25:5 :)
W 3cim secie Wiko nawiązywało walkę, lecz Poczta grała koncertowo pewnie wygrywając akcje. Z zagrywki zaczęli również punktować Oskar Selwat oraz Robert Węglarek. 4 set to była już formalność. Wyluzowana Poczta grając bez presji i na luzie punktowała. Wiko podejmowało walkę lecz nie dało rady i w ostateczności przegrało 3:1.
Poczta tym samym umocniła się na pozycji lidera.

Komentarze do artykułu :

dodał : strazak, 19.12.2007, 23:30

Poczta - Wiko 3:1 ( -19 , 5 , 21 , 16 ). Dla mnie to mecz był w wykonaniu Poczty (zaznaczam od II seta ) koncertowy. Zagrali wszyscy zawodnicy , którzy byli na ławce również. Zagrywka w ich wykonaniu była wręcz idealna. W drużynie przeciwnej jedynie Piotrek w tym elemencie nie odstawał od zawodników gospodarzy. Trudno w drużynie zwycięskiej kogoś wyróżniać , ale jeżeli miałbym to zrobić to niewątpliwie na MVP tego spotkania typowałbym Węglarka. Idealne przyjęcie , serw piorunujący i ataki bezbłędne. Wiko robiło co mogło i chyba ten wygrany przez nich set to nagroda za nieustępliwość. Od drugiego seta byli niemiłosiernie obstrzeliwani z zagrywki , blok mieli dzisiaj rewelacyjny i co tu powiedzieć - nie było dzisiaj na nich bata. Tak jak mówiłem dla mnie Poczta to zdecydowany faworyt tych rozgrywek , a Wiko powinno swobodnie pozostać w lidze. Na słupku jak zwykle bardzo dobrze sędziował Hubert.

dodał : robos85, 19.12.2007, 23:36

O ja MVP :>
Dzisiaj wszyscy zagrali tak, jak trzeba. Im dłużej trwał mecz, tym z większym luzem graliśmy. 1szy set był nieudany, ale później już było jak być powinno

Brawo dla Marasa za zagrywkę

dodał : maras, 20.12.2007, 00:28

Brawo dla chlopakow za zwycięstwo.Wreszcie dzisiaj siedziała zagrywka co ogromnie cieszy.Co do MVP Robos zdecydowanie na sie zasłużył(pozdro) ,choć gratulacje należą sie całej drużynie,oby tak dalej.

dodał : Oniu, 20.12.2007, 00:33

Dokladnie, brawa dla chlopakow wspanaile zawody Oby jeszcze troche pustoszyli parkiet swoja zagrywka oraz atakami i czekamy wreszcie na jakies 3:0 hihi

dodał : robos85, 20.12.2007, 00:37

Taka gra może cieszyć. Przede wszystkim mało błędów własnych było.
w 2gim secie Oskar na 5 straconych punktów w secie naliczył 3 nasze błędy

A Kris się w górach relaksuje Chyba przelew za mecz nie pójdzie ;p

dodał : Oniu, 20.12.2007, 00:40

Sorry po meczu okazalo sie ze byly 4 nasze bledy i to liczylismy razem, co by bylo jak by ich nie bylo??!! A myslisz ze za co on teraz w tych gorach

dodał : robos85, 20.12.2007, 00:40

kurcze, to jednak za dużo tych błędów

dodał : Oniu, 20.12.2007, 00:42

A zawsze powtarzamy sprobujmy bez bledow wlasnych, moze kiedys to sie uda

dodał : maras, 20.12.2007, 00:45

Kris sie relaksuje...chłopaki a moze czas wreszcie wyjechac za te ciężko zarobione pieniądze

dodał : Oniu, 20.12.2007, 00:50

Ja poczekam do konca sezonu, wtedy pomysle nad wypoczynkiem bo teraz chyba jeszcze mi sie nie nalezy, co innego Kris bo on to co mecz "lata" nad siatka

dodał : Tomi, 20.12.2007, 07:44

Dwie uwagi co do sędziowania: Szanowny Strażak nie był od samego początku, więc mógł nie widzieć - Hubert ma chyba lekki problem z dostrzeżeniem tego, co dzieje się na oddalonej od niego linii bocznej boiska. Dwa poważne błędy: w pierwszym secie odgwizdał jako aut mój pierwszy atak, podręcznikowo puszczony po prostej obok bloku, cała piłka w polu, nawet linii nie dotknęła. Zawodnicy Wiko spuścili głowy i zaczęli ustawiać się do odbioru, decyzja sędziego zaskoczyła ich jeszcze bardziej niż mnie... I drugi błąd - w trzecim secie piłka wraca na nasze boisko po bloku Wiko, dobrze ustawiony w asekuracji Piotrek do końca idzie za piłką, dla pewności kładzie się niemal na linii, piłka spada całym obwodem w aut i .... Hubert gwiżdże punkt dla Wiko, piłka jego zdaniem w polu. Z całym szacunkiem, panie sędzio - odpowiedź na uwagi Mietka Koprowskiegow stylu "stań na słupku i pokaż co potrafisz" jest poniżej krytyki... I propozycja dla organizatorów, a przynajmniej dla Soho - może wprowadzić jakiś system oceny sędziów? Ranking taki

dodał : Oniu, 20.12.2007, 13:10

Niestety z tego co wiem to byla juz mowa o ocenie sedziow ale niestety raczej nie zostanie to wprowadzone A co do bledow sedziego to Tomi wymienil tylko te grubsze, bo wszystkich bylo duzo wiecej!!

dodał : robos85, 20.12.2007, 19:54