paź

2010

Pierwszy punkt Florków

dodał : Chivas o 00:40

Flormaster przystąpił do tego meczu w sześcioosobowym składzie i wydawałoby się, że proszą się o czwartą porażkę z rzędu. Z kolei Kamikaze przybyło w najmocniejszej, pełnej obsadzie i jak zwykle dostarczyło nie mało emocji. Mecz, co prawda, przebiegał pod dyktando gości, ale Kamikaze i tym razem nie zamierzało się zbyt łatwo poddać…

Bardzo dobry występ zaliczyła drużyna Flormaster. Zawodnicy świetnie się uzupełniali na boisku tworząc monolit. Serią świetnych zagrywek i perfekcyjnych ataków zdominowali grę. Niestety ciężar występu z poprzedniego dnia zaważył na formie i z seta na set tracili siły popełniając, co raz więcej błędów. Po pierwszych, wygranych dwóch setach nie było osoby, która uwierzyłaby, że mogą ten mecz przegrać. Żal przyznać, ale stara boiskowa prawda sprawdziła się i w tym meczu – kto przy stanie 2:0 nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 3:2.
Kamikaze w pierwszych dwóch setach nie miało nic do pokazania. Serie błędów, statyczna gra i brak wiary we własne umiejętności zemściły się dotkliwie. Trzeci set tak zmęczył i rozleniwił rywali, że odpuścili gospodarzom i jak się okazało, to był ich największy błąd, gdyż uskrzydlone Kamikaze doprowadziło do tie-breaka.
Tie-break był prawdziwą wymianą ciosów, której nawet Bruce Lee by się nie powstydził. Mecz wygrało Kamikaze 18:16, ale piłka meczowa, była raz z jednej, to z drugiej strony. Siatkarze, to jednej, jak i drugiej drużyny mieli sporo pretensji do sędziego, ale ostatecznie to Kamikaze zwyciężyło, a Flormaster mimo przegranej, zdobył pierwszy punkt w lidze.