• 6019 dni działalności portalu

Pierwszy set mogl sie skonczyc duzo szybciej, bylo juz 20-16 dla SMC (nie chce sie czepiac ale nie ma juz Poczty), potem bylo 24-22 dla Hetmana i dopiero od stanu po 24 zespoly szly punkt za punkt. Byl to set walki, szczegolnie w wykonaniu gospodarzy, u gosci dobra gra wyblokiem i w obronie, ponadto swietnie w ataku zagral Maras. Drugi set bez historii. gospodarze oddali go calkowicie bez walki. Widac bylo jak bardzo wplynela na nich porazka w pierwszym secie. Stomatologia szybko rozprawila sie z beniaminkiem caly czas kontrolujac przebieg tej odslony...

Trzeci set nie zapowiadal zmian, ale w polowie tej partii w druzyne przyjezdna wkradla sie niemoc. Szybka seria kilku punktow straconych po momentami zupelnie niewymuszonych bledach i bylo juz za pozno zeby gonic. W ostatnim czwartym secie widac bylo ze Hetmani nabrali wiatru w zagle ale i Stomatologia wyszla na parkiet zmotywowana. Do pewnego momentu obie druzyny szly rowno ale dosc szybko goscie urwali ok 9 punktow z rzedu i zrobilo sie 20-11 dla SMC. Po nieprzyjemnym incydencie w postaci zderzenia Weglara ze slupkiem gre przerwano a w obozie przeciwnika zaczelo sie robic goraco. Zdalo sie nawet slyszec glosy domagajace sie w-o, gdyz goscie stawili sie gola 6 plus libero ale ostatecznie zezwolono im dokonczyc seta w 5. Robert doszedl do siebie ale niestety nie byl zdolny do dalszej gry. Set wbrew pozorom zakonczyl sie szybko, bo gospodarzom udalo sie zdobyc zaledwie 1 ptk i bylo po spotkaniu.