• 6025 dni działalności portalu

Duża strata dla typerów tylko 8 % postawiło na Kierowca.pl :] Pojedynek mógł się podobać bardzo wyrównany ,niesamowita walka w polu i długie wymiany sprawiły iż zawodniczki na boisku przebywały dwie godziny.

Pierwszy set z impetem rozpoczęły zawodniczki Kierowca.pl prowadziły od samego początku i przy stanie 23:16 wydawało się że ZNP już nie odrobi strat. Jednak brak kończącego ataku na skrzydle w Kierowca.pl- seryjne ataki po autach i zrobił się remis, Nauczycielki w końcówce pokazały rutynę i set zakończył się na ich korzyść.

Zespół Kierowca.pl dysponował w tym dniu długą ławką rezerwowych co przyniosło efekt, zmiana na pozycji atakująca - na boisku pojawia się Edyta Wądołowska. Z nowymi siłami Kierowca.pl próbował przeciwstawić się ZNP - zaskoczyło od połowy seta - na siatce szalała Dorota Włodarz - seriami zdobywając punkty z ataku. Na przewagi set pada łupem Kierowca.pl.

W 3 secie ponownie zmiany w Kierowca.pl - Mniej skuteczne w tym dniu Małgorzata Motyka zostaje zastąpiona na skrzydle Gosią Listowską a na środek zostaje dysponowana do gry Kasia Przestrzelska. Zawodniczki same do końca nie wierzyły czy przyniesie to efekt, ale śmiało można stwierdzić że od tego momentu gra naprawdę się poukładała w Kierowca.pl. Przed sezonowe wzmocnienie na rozegraniu - Ola Panek- rozrzucała piłki po każdej pozycji co skutecznie myliło blok ZNP. I jest 2:1 dla KIEROWCA.PL

Ale w 4 secie już tak gładko nie było, za duże rozluźnienie i Nauczycielki pokazały iż zawsze są groźne - niesamowita zagrywką Alicji Kuś i Agnieszki Mareckiej, serie punktów i niesamowity doping nauczycielek z ławki ( jak zawsze świetna atmosfera na meczu ) i ZNP wygrywa.

5 Set na początku walka bardzo wyrównana punkt za punkt, widać że 2 oczka to cenna zdobycz do tabeli. Kierowca.pl zachował jednak więcej sił, szczelny blok na siatce i seria zagrywek Doroty Włodarz i Edyty Wądołowskiej i to zawodniczki przyjezdne cieszyły się ze zwycięstwa!!!

W obu zespołach widać jeszcze niezgranie po przed sezonowych wzmocnieniach, pod koniec pierwszej rundy pewnie zaskoczy.

W tym dniu na boisku spotkały się dwa zespoły które mają w swoich składach bardzo doświadczone zawodniczki grające w lidze AMATORSKIEJ od kilkunastu lat i to one wiodły prym na boisku pokazując młodym, że jeszcze dużo nauki przed nimi i nie zawsze mocny atak jest skuteczny i GRA NA BOISKU Ali Kuś, Agaty Krzysztofek czy Agnieszki Mareckiej w ZNP a w Kierowcy Edyty Wądołowskiej, Agnieszki Olszewskiej i Beaty Kwaśny na pewno była dobrą lekcją nauki i pokory!!!

ranga spotkania ZNP - E-kierowca : otaguj mecz jako szlagierZNP 2-3 E-kierowca