paź

2014

Trzecia kolejka przyniosła kilka ciekawych rozstrzygnięć. AZSy na łopatkach. Choć to za wcześnie, to liderzy w swoich ligach wydają się nieprzypadkowi. Kto płynie na fali, kto faluje, a kto z fali spadł? Zapraszam na podsumowanie minionej kolejki.

1-sza Liga Kobiet
SMS III Police wygrywa efektownie drugi swój mecz 3:0 tym razem z LKS Przecław i plasuje się na drugiej pozycji mając ciągle zaległe spotkanie z SMS I. Podopieczne Marii Liktoras, SMS II Police, zostały pokonane na własnym parkiecie 0:3 przez ZCR Lux Medica, które dzięki temu zwycięstwu umacniają się na pozycji lidera. Gratulacje należą się SOS UKS 18, które po 6 latach dominacji ZUT, wygrywają z AZS 3:2. Kolejny AZS, PUM, przegrywa na własnej hali 2:3 z SMS I Police. Espol rozprawia się z ostatnim z AZS 3:0 pozostawiając US bez zwycięstwa w tym sezonie. Perła Dent drugi mecz ma do rozegrania w póżniejszym terminie a porażka w poprzedniej kolejce z ZCR Lux Medica pozostawia tą utytułowaną drużynę bez punktów.

2-ga Liga Kobiet
BB Team przewodzi w tabeli po drugim z rzędu wygranym 3:0 meczu i to drugim na wyjeździe. Tym razem zawodniczki z Bornego Sulinowa rozgomiły SOS UKS 18 II. UKS Pomorzanie nie odstępjuą BB Team na krok, również odnotowując na swoim koncie drugie z rzędu zwycięstwo 3:0, i również na SOS UKS 18, ale III. UKS Bukowe 29 niespodziewanie męczy się na własnym parkiecie z Boskimi kończąc mecz tie-breakiem 3:2 i jest to drugi, w histori gier tych drużyn, punk Boskiego Teamu ugrany z Bukowym. Akademia Morska ratuje honor kobiecych AZS wygrywając 3:2 z Espadonkami, które po efektownie wygranych dwóch setach, kompletnie poddały mecz, przegrywając dotkliwie kolejne trzy sety.

1-sza Liga Mężczyzn
Kolejny sezon pod dyktando Espadonu. Lider pewnie wygrywa swój pierwszy mecz na wyjeździe, AZS ZUT 1, Espadon 3. SKP Sidor przegrywa trzeci mecz z rzędu, tym razem nie ugrywając nawet seta, a beniaminek, Hotel Woiński SPA może cieszyć się ze swojego pierwszego zwycięstwa w 1 Lidze Mężczyzn – Gratulacje! AZS PUM wygrywa równo wszystkie trzy sety do 21 z kolejnym beniaminkiem, UKS Błyskawicą. Hołubiony przez organizatorów Weber Deitermann przegrywa trzeci mecz z rzędu pozostając jako jedyny beniaminek bez zwycięstwa, Martinez 3:1 Weber Deitermann. Delphinus niczym feniks z popiołów odradza się po dwóch przegranych setach, żeby w trzecim wygrać na przewagi do 25 i cały mecz 3:2 z Medico PUM. Mecz Grom vs AZS US przełożony.

2-ga Liga Mężczyzn
W Drugiej Lidze lideruje LKS Przeclaw, mając jeden mecz przewagi nad rywalami i do tego ostatni mecz przegrywa na hali Pramerica 1:3. Dezerterzy ulegają u siebie Enei 0:3 i choć mają jeden punkt, pozostają na razie bez zwycięstwa w obecnym sezonie. To i tak lepiej niż Medcore, którzy pozostają kompletnie bez zdobyczy punktowej, ugrywając zaledwie dwa sety w czterch meczach. Pogromcą Medcore okazała się Akademia Morska wygrywając z outsiderem 3:1. Dwa mecze przełożone: Altrad vs Ekspert i Hetman vs Asprod.

3-cia Liga Mężczyzn
Jeśli można mówić o zamieszaniu w terminarzu Drugiej Ligi Mężczyzn, to w Trzeciej panuje kompletny bałagan. Liderem jest Luz Control z 9 punktami na koncie i czteroma meczami za sobą – ostatni pojedynek to 3:1 z Aquarius M.S. Oldboyami. Tabelę zamyka DejaVu, bez zdobyczy punktowej, bez ugranego seta, ale również tylko z jednym meczem na koncie – przegraną 0:3 z Vertigo. Również tylko jeden mecz rozegrał do tej pory Interdom 24, ale za to wygrany 3:1 z OCoChodzi. OCoChodzi ostatni swój mecz wygrywa tie-breakiem z Blackcollar. Tieto po dwóch tie-breakach posiada dwa punkty i pomimo braku zwycięsta zajume szóstą pozycję w lidze – ostatni mecz 2:3 z Luz Control.

4-ta Liga Mężczyzn
Trzecia kolejka SALPS była drugą dla 4-tej Ligi Mężczyzn. Liderem jest Saper JW2901 po dwóch efektownych zwycięstwach po 3:0 – ostatni mecz z Megawatem. UKS Pomorzanie za to dwukrotnie przegrywa po 0:3 – ostatni mecz z DGS UKS Wiosło. Również 3:0 rozprawia się MKS Siatkarz z Auto Kulerem. Kazuar choć ulega 2:3 GMS Pyrzyce, to i tak uplasowuje się na drugim miejscu z dorobkiem czterech punktów. Mecz SEC Szczecin vs UKS Błyskawica II przełożony.

05.10.2016, 09:07

22.09.2016, 13:06

22.09.2016, 11:28

15.09.2016, 21:08

14.09.2016, 17:53