• 6027 dni działalności portalu

12

mar

2008

faworytem spotkania była Poczta. Już od początku spotkania pokazali to na boisku. Espadon wystąpił bez swojego głównego atakującego...

Pierwszy set, jak i cały mecz to praktycznie brak gry ze strony Espadonu i Poczty grającej na luzie. 3 sety sety są praktycznie bez historii. Ataki Poczty kończyły się zazwyczaj punktem - powód prawie cały czas pojedyncze bloki Espadonu. Set skończył sie gładkim zwycięstwem Pocztowców.
Drugi set zaczął się od prowadzenia Espadonu 3:0, lecz po tym Poczta od skoczyła i kontrolowała seta do końca.
3ci set wyglądał podobnie do dwóch poprzednich. Jedyna akcja warta zapamiętania to fakt, iż Espadon zapomniał ustawienia :)
Po 5 minutach rozmów, oraz wziętym z tego powodu czasie wszystko wróciło do normy :)

Poczta gładko wygrała 3-0. Relacja biedna, gdyż mecz był raczej jednostronny i nie ma czego opisywać.

dodał : Oniu, 12.03.2008, 23:38

Ja tylko dodam ze bardzo dobre zawody rozegral Robert W., mial prawie 100%

dodał : Tomi, 13.03.2008, 00:01

Się chłopaki rozpędzili beze mnie... dwa razy po 3:0, nie ma po co wracać chyba Ławę grzać?

dodał : Oniu, 13.03.2008, 00:05

No cos Ty Tomi Marek jak zawsze jest do zmiany hehe, wiec wracaj do nas i moze uda sie wygrac kolejny mecz 3:0

dodał : robos85, 13.03.2008, 09:03

prawie każdy miał wysoką skuteczność Oskar
max pojedynczy blok nie ciężko jest ominąć:D

Tomi wracaj ;]

dodał : Oniu, 13.03.2008, 09:29

Wrzucilem kilka pomeczowych fotek, widac przynajmniej jak sie Poczta cieszyla po zwyciestwie i jakie nastroje panowaly w druzynie

dodał : michal1fight, 13.03.2008, 10:18

Osobiście radziłbym uważać z podawaniem nazwisk. W końcu obowiązuje ustawa o ochronie danych osobowych i można pójść do więzienia

dodał : robos85, 13.03.2008, 10:49

widziałem, ze ktoś na meczu robił fotki. może wstawi ;]

dodał : soho, 13.03.2008, 11:07

W sumie to Michał masz rację, a i w tym wypadku wyjątkowo nie będziemy robić reklamy bo nie warto...sorry robos85 nazwisko atakującego usunięte

dodał : Oniu, 13.03.2008, 11:22

To byl chyba jakis tajniak i nie wiadomo czy sie pochwali zdjeciami...

dodał : robos85, 13.03.2008, 11:50

No ok, ale w większości relacji są podawane nazwiska ;p

dodał : soho, 13.03.2008, 12:02

Z pewnych przyczyn w tym wypadku darujemy sobie ok ?

dodał : robos85, 13.03.2008, 12:10

spoko, nie mam pretensji

dodał : many, 13.03.2008, 16:58

Ludzie!! Niech się ktoś zlituje, przyjdzie i wystawi pare piłek drużynie Espadonu /nawet nie mówię o rozegraniu/. Wczoraj na boisku wystapiło w tym zespole 4 byłych złotych medalistów mistrzostw Polski w siatkówce /2 z rozgrywek seniorów i 2 z juniorów/ . Czasy zamierzchłe niedawno przypomniane przez soho i dyskutowane przez Franca. Doprawdy szkoda tego dorobku i tych nazwisk rozmienianych na boisku w takich meczach jak wczoraj przeciw Poczcie. Trudno, czasem trzeba powiedzieć sobie przed lustrem : już nie mam do tego zdrowia. Dobrze że Poczta dostosowała się do tej II ligowej przebijanki i zagrała lajcik dając pograć rezerwom /np. delegując Fiodora do wylegiwania się na materacach:)/. Gdyby pograli normalnie to byłaby chyba .... masakra jakaś . O samym meczu dokładnie wszystko napisał robos85 : BIEDNIE. W setach do 17, 18 , 18/?/. Dadam jeszcze że wszyscy schodzili do szatni w suchych koszulkach !

dodał : miko, 17.03.2008, 21:09

Do many-ego. Fiodor obruszył się tą wzmianką o nim. Oświadczył, że on sam decyduje o tym kiedy idzie na materac i jaką obiera pozycję na nim. Ta ostatnia wskazuje,że mimo wszystko był już wyczerpany i marzył o swoim ukochanym łóżeczku.Notabene proponował mi miejsce obok,ale nie dałem się sprowokować.

05.10.2016, 09:07

22.09.2016, 13:06

22.09.2016, 11:28

15.09.2016, 21:08

14.09.2016, 17:53