• 6025 dni działalności portalu

5

lis

2008

Widzę, że nikt nie napisał o meczu Hetman – Sidor, więc mi przypadł zaszczyt opisać go swoimi skromnymi i obiektywnymi słowami i niezmiernie się z tego cieszę. :)
U Nas jak wszyscy chyba wiedzą zabrakło dwóch Panów Szlempo, Adamka Głowackiego i Karola ( jak się mylę i kogoś nie zauważyłem, to sorry jestem ,,nowy” :D ).
Hetman wystąpił bez swojego rozgrywającego z poprzedniego meczu, ale za to z dobrze atakującym zawodnikiem z numerem 5. (skład wasz porównuje do meczu z Oldbojami)...

Pierwszy set, to odjazd Sidora od stanu 5:5. Popełniliśmy w nim trzy błędy zagrywki (dwie po przerwie), dwa razy Hetman wcisnął asa (zawodnik nr 4, który ma dziwną zagrywkę i Pili). Set wygrany chyba do 13 przez Sidora.

Najbardziej wyrównany był drugi set. Świetna walka, ciosy z ataku, trochę błędów własnych po obu stronach siatki, Było chyba nawet 23:22 dla Sidora i sprawa wyniku była otwarta, ale udane dwa bloki i 2:0 w setach.

Trzeci set zaczął się od prowadzenia 3:0 dla Sidora, by po chwili przegrywać 5:3 za sprawą zagrywki zawodnika z nr.4, pamiętam ze był remis chyba po 13, ale wygraliśmy tego seta do 20-stu i cały mecz 3:0.

Podsumowując nie spodziewałem się takiej szybkiej wygranej po mizernym meczu z AM-ką.
Mecz trwał 50 minut, zagraliśmy dobre zawody, a drużynę Hetmana stać na pewno na walkę o czołowe lokaty, tylko mecz im dzisiaj po prostu nie wyszedł po części za sprawą słabego odbioru i szeregu nieporozumień. Życzę zbudowania formy do następnego meczu z AM-ką, bo na pewno stać Was na dużo. Pozdrawiam i powodzenia.

Sorry za chaotyczny opis, ale jest pisany na szybko. Może ktoś napiszę lepiej z bardziej związaną treścią.