lis

2008

Dejavu - Agrotrans 0:3

dodał : kbk o 21:44

W meczu uznanym mianem szlagieru tej kolejki drużyna Agrotrans pokonała Dejavu 3:0. I wbrew pozorom wcale nie był to mecz " do jednej bramki " Druzyna gospodarzy dzielnie stawiała opór w pierwszym secie , który zakończył się na przewagi. W drugim uwidoczniła się przewaga gości , kórzy psuli mniej zagrywek, więcej podbijali w polu i puszczali autowe ataki gospodarzy. W miarę upływu seta gospodarze coraz mniej wierzyli w zwycięstwo , co objawiało się smutkiem na boisku. Natomiast goście zaczeli wierzyć w łatwe zwycięstwo. Radość w zespole Agrotrans była coraz większa. Set do 16 . Natomiast to co działo się w trzecim secie to już istna demolka...

Gościom wychodziło prawie wszystko co po krótkim czasie, zaowocowało wynikiem 17 : 5 . Po czasie dla Dejavu i starconych 3 piłkach przez gości , oni wzieli czas , po którym gładko doprowadzili do zwycięstwa. Po 3 gładkich zwycięstwach drużyny Dejavu , przyszła kolej na dwie gładkie porażki , chyba z faworytami IV ligi. Tak więc czekamy na mecz 18 grudnia , pomiędzy Prawobrzeżem a drużyną Agrotrans chyba o fotel lidera po pierwszej kolejce.

dodał : mlody70, 16.11.2008, 10:49

No i znowu szlagier z udziałem DejaVu. Mam nadzieję, ze zagramy już pelniejszym składem.

dodał : Doozer, 16.11.2008, 11:25

Znowu zapowiada się ciekawy mecz.

dodał : masztel, 16.11.2008, 18:50

Mój wynik to 3:1 dla Agrotransu. Przyjdę na mecz i zobaczę jak to będzie, ale i tak uważam, że 18 grudnia rozegra się ważniejszy mecz na tej hali

dodał : imur70, 16.11.2008, 20:30

Mam nadzieję, że ktoś napisze relację z meczu.

dodał : greg80, 17.11.2008, 16:55

Agrotrans górą, nie ma innego wyjścia. Za bardzo nam zależy na zwycięstwach. Mój typ to 3:0

dodał : Grim, 17.11.2008, 21:34

No to poprosimy hop na krzesełko lidera... Dejavu 0:3 Agrotrans!

dodał : imur70, 17.11.2008, 21:48

a jak było w poszczególnych setach? Jak zespoły się prezentowały?

dodał : greg80, 17.11.2008, 22:05

sorki ale dokładnie nie pamiętam pierwszego seta, ale na pewno było 2 punktowa różnica. ( - 23) (- 16) (- 13) POGROM. a DEJAVU było w pełnym składzie. Sorki chłopaki może się odkujecie w rewanżu. Ale AGROTRANS to drużyna z charakterem i ciężko będzie ich w ogóle pokonać. Mieszanka szalonej i pełnej ambicji młodości z rutynowanymi zawodnikami starych lig BÓJCIE SIĘĘĘĘĘĘĘĘĘ . hahahaha. Pozdrawiam wszystkich przestraszonych :p

dodał : imur70, 17.11.2008, 22:16

Widziałem Agrotrans w meczu z nami i trochę przesadzasz qreq80. Nie jest to znowu taka potęga.

dodał : miisiieq, 17.11.2008, 22:17

Greg trochę to wyolbrzymiłeś ale dobra gra cieszy

dodał : maddox, 17.11.2008, 22:24

bylem na pierwszym secie, walka niezwykle zacieta, najlepiej prezentowal sie DIABEŁ wszystkie pilki skonczone, aha i jeszcze jedno agrotrans to chyba najbardziej rozspiewany zespol w lidze

pzdr

dodał : adamo, 17.11.2008, 22:36

Rewelacyjnie Panowie - tak się gra! Ile emocji! Jaka dramaturgia! Dejavu bardzo chcieli wygrać mecz z Agrotrans... ? Jednak to co najważniejsze to to, że choć bardzo chcieli to NIE wygrali!! a to jest już ogromna przewaga psychiczna dla Agrotrans - przed każdym następnym meczem!!! Brawo Panowie!

dodał : mlody70, 17.11.2008, 23:14

dla uściśnienia Panowie z Agrotransu - pierwszy set wygrany na przewagi (bodajże do 26) i to zaważyło na całym spotkaniu. W drugim i trzecim to tragedia z naszej strony. Ktoś przed meczem napisał, że wygra drużyna, która zagra spokojniej i miał rację. Brak wiary w zwycięstwo, błędne decyzje co do zmian i poszło. Wygrała drużyna lepsza w dniu dzisiejszym i co do tego nie ma wątpliwości. Czekamy na rewanż, teraz będzie większa motywacja. Pozdrawiam Agrotrans i życzę dalszych sukcesów!

dodał : miisiieq, 18.11.2008, 16:05

"przed meczem napisał, że wygra drużyna, która zagra spokojniej i miał rację." - jestem prorokiem

05.10.2016, 09:07

22.09.2016, 13:06

22.09.2016, 11:28

15.09.2016, 21:08

14.09.2016, 17:53