dodał : August o 20:23

Facebook logo
Google+ logo
0dodaj zdjęcia
Już w najbliższy wtorek o 20:30 na hali przy ul. Rydla odbędzie się spotkanie Spajker - LZS Kołbaskowo. Pierwszy pojedynek tych zespołów zakończył się zwycięstwem Kołbaskowa 3:1. Jednak Spajker pomimo dość słabej pierwszej rundy ostatnio spisywał się coraz lepiej wygrywając z Kamarem i JW. Niestety potknął się na Nowotermie i pozostały już raczej tylko matematyczne szanse na awans. Jednak mecz będzie miał mimo wszystko wysoką rangę gdyż Spajker od zeszłego roku kiedy to występował w 2 lidze nie był w stanie ani razu pokonać drużyny z Kołbaskowa i jego zawodnicy mają ochotę przełamać tę passę. Tym razem jednak mecz odbędzie poza Kołbaskowem więc hala będzie raczej sprzymierzeńcem gospodarzy, ale czy uda im się w końcu pokonać rywala? ...okaże się już w najbliższy wtorek. Wszystkich chętnych do obejrzenia widowiska serdecznie zapraszamy.

ranga spotkania Spajker - LZS Kołbaskowo : mecz posiada status szlagieruSpajker 3-1 LZS Kołbaskowo, przełożony z 06.02.2009

18

Komentarze do artykułu :

dodał : misiek, 06.03.2009, 23:04

Na której hali bedzie mecz?? tej z basenem?

dodał : kaczor373, 08.03.2009, 17:07

tak o 20 wejscie na sale

dodał : strazak, 08.03.2009, 22:52

Tylko nie dajcie d.....y. Postawiłem na Was na Spajkera

dodał : Blaszany, 08.03.2009, 23:15

Spajker jak ruszy sie, to moze smialo wyjsc jeszcze z drugiego miejsca. Glowa do gory, jeden mecz mozna przegrac 3:2.

dodał : FingerJob, 09.03.2009, 16:33

Novotermie * P

dodał : rafal, 09.03.2009, 18:03

nie wiem czy tylko takie "matematyczne szanse". pewnie sami o tym wiecie tylko nie chcecie się przyznać, żeby nie zapeszać

dodał : ttb, 10.03.2009, 01:14

stawiam na zdecydowane zwyciestwo spajkera.

dodał : trzepak, 10.03.2009, 11:42

Oj Tomku, czemu nie wierzysz w zwycięstwo LZS'u? Zresztą nie tylko ty . Może uda się nam zaskoczyć typerów. Ja stosuje już techniki Spajker'ów i jem warzywa (wczoraj surówkie do obiadu) może pomoże.
Narazie

dodał : pepe74, 10.03.2009, 13:18

w typerze obstawiłem sytuację lepszą dla MW Musielibyście jednak Michale pokazać o wiele więcej niż w meczu z nami.... Pomimo sympatii dla chłopaków ze Spajkera w tym meczu stawiam na Was. A życze powodzenia obu drużynom.

dodał : klapa, 10.03.2009, 22:41

3:1 dla Spajkera

dodał : mailwash, 11.03.2009, 00:16

Pierwszy set dla LZSu do gdzieś koło 18-20, następnie wszystkie sety dla Spajkera - do 17, 15 i 22 Mecz na (moim zdaniem) średnim poziomie ale grało się dobrze:) Pozdrawiam przeciwników

dodał : Crizm, 11.03.2009, 10:53

milwash mozna by powiedziec,ze w atmosferze spotkania ,zabraklo jedynie browarow i golych panienek ))

dodał : mailwash, 11.03.2009, 11:48

hehehe browary były - ale w szatni (przynajmniej jednego gdzieś tam widziałem)

dodał : trzepak, 11.03.2009, 12:18

nom atmosfera była sportowa. Mimo walki i emocji zachowania obu ekip względem przeciwników) całkowicie wyluzowane. Gra raczej fair play, sędzia też bez wiekszych wpadek.

Co do samej gry. Różnie to wyglondało.

LZS zaczęło nienajgorzej. Kilka punków na samym początku seta. Spajker troche problemów z odbiorem, a jak juz odebrali to nie mogli się przebić. I tak do końca tej partii. Wynik tak około do 20tu.

Drugi set, odwrotna sytucja, mnustwo błędów Koładkowa. Szczególnie w odbiorze, a jak już odebralismy to niemoc w ataku . Jedynie zagrywką coś tam ciągneliśmy (w sumie to chyba tylko "Chudy" swą zagrywka jakoś przeciwników pomęczył). Z tego co pamiętam to chyba z dychy byśmy nie wyszli gdyby nie seria zagrywek wspomnianego wcześniej "chudego".

Set kolejny to znów brak odbioru u Kołbaskowiczów (ale mi sie napisało ). Za to przeciwnicy konsekwentnie zdobywali punkty i powiększali przewagę. Dobrze poustawiani w polu. Odbiór mieli dobry. I tak jakoś nas zmietli .

Czwarta odsłona. I znów Spajker odjeżdża. Było chyba ze 20:15 i coś ruszyło u LZS (albo zacieło się u Spajkera). Kilka punktów pod rząd i mamy po 20. Niestety to był tylko chwilowy zryw Kołbaskowa .Kolejne trzy punkty padają łupem gospodarzy. Później po punkcie dla obu ekip, i mamy 24:21. Zagrywa Kołbaskowo i ... udaje się zdobyć punkt. Ale to wciąż 24:22. No i kolejna zagrywka...nienajalepszy odbiór...rozegranie na środek/krótką...podwójny blok...i...!
... i "pięknie" kończy środkowy Spajkera.

Podziekowania pod siatką, szatnia/prysznic i do domu

dzieki za fajny meczyk. Szkoda że nie doszło do 5tego seta. To by dopiero były emocje, a tak troche niedosytu czuje. Życzę powodzenia w drodze do awansu. Pozdro

dodał : K13, 11.03.2009, 23:08

Heh, no środkowy "pięknie" skończył "technicznym" "atakiem" Bardzo dobrze oddałeś obraz tej akcji tu się zgadzam. W każdym razie jakoś tam piłka wpadła gdzie trzeba i mogliśmy odetchnąć. Bo przyznaję, że w całym meczu ze dwa razy (pomijając już zupełnie set wygrany przez LZS) nas nieźle przycisnęliście-postraszyliście i wszystko było w zasadzie możliwe, bo łapaliśmy niezłą zadyszkę. A już gdyby był tiebreak to by było ciekawie że hej. Cieszę się, że się obeszło bez

Mecz męczący, ale przyjemny i w końcu rozstrzygnięty na naszą korzyść. Było nie było w końcu - po dwóch latach zmagań z LZSem i wiadoma sprawa że porażki nas juz znudziły jak diabli i chcieliśmy z tym skończyć. Więc i browar był, potwierdzam, przygotowany na taki sukces