m | pkt | +/- | ||
1. | Perła-Dent | 18 | 44 | 49 / 18 |
2. | ZCR Lux Medica | 18 | 43 | 48 / 19 |
3. | AZS US | 18 | 39 | 46 / 22 |
4. | Espadon SMS II | 18 | 36 | 42 / 26 |
5. | Espadon SMS I | 18 | 32 | 37 / 28 |
6. | AZS PUM | 18 | 21 | 28 / 39 |
7. | AZS AM | 18 | 19 | 28 / 42 |
8. | AZS ZUT | 18 | 17 | 25 / 45 |
9. | LKS Przecław | 18 | 13 | 24 / 47 |
10. | Espadon SMS III | 18 | 6 | 11 / 52 |
Szukaj :
Statystyki :
• 6040 dni działalności portalu
• 1708 zarejestrowanych użytkowników
• 2824 newsów
• 31853 komentarzy
• 35278 zdjęć
• 75 filmów
• 206 drużyny w bazie
• 7893 meczów w bazie
zalogowani: 0, goście: 4
← | Mecze w tygodniu : 17.03 - 23.03 | → |
1-sza liga kobiet : ( tabela )
czw : SMS II Police 1-3 AZS PUM, Police ul.Siedlecka 6E, przełożony z 06.02.2014
pią : ZNP 3-2 LKS Przecław, ZS 8 ul. 3 Maja 1A, przełożony z 14.03.20141
pon : SOS UKS 18 I 0-3 ZCR Lux Medica, ZS 5 ul.Hoża 3 24
pon : Perła-Dent 3-0 SMS II Police, ZS 5 ul. Hoża 3
wto : AZS US 3-0 LKS Przecław, sala IKF al. Piastów 60 B1
śro : AZS ZUT 3-2 AZS PUM, ZUT ul. Tenisowa 33
czw : Espol 3-0 SMS III Police, OSM ul. Bolesława Śmiałego
2-ga liga kobiet : ( tabela )
pon : Prestige 3-0 SOS UKS 18 II, SP35 ul. Świętoborzyców 40
wto : Boski Team 0-3 LUKS Piątka Stargard, ZSzBud ul. Unisławy 32/331
śro : UKS Pomorzanie 0-3 BB Team, Gim nr 9 ul. Dunikowskiego429
śro : SOS UKS 18 III 1-3 Hormon, ZS5 ul. Hoża 3
czw : Real Q Słońcu 2-3 Mierzyn PSP, SP1 al. Piastów 61
czw : UKS Bukowe 29 0-3 AZS Akademia Morska, SP74 ul. Seledynowa
1-sza liga mężczyzn : ( tabela )
wto : AZS PUM 3-0 Akademia Morska, PUM ul. Dunikowskiego, przełożony z 06.02.20141
pon : AZS US 0-3 AZS PUM, US ul. Felczaka 3a1
wto : Espadon 3-0 Asprod Goleniów, ZS 5 ul. Hoża 3
śro : Tretab 1-3 AZS ZUT, SP 2, ul. Bolesława Śmia�ego1
czw : Altrad 2-3 Medico PUM, Seminarium ul. Pawła VI 66
śro : SKP Sidor 0-3 Akademia Morska, AM Wały Chrobrego 1-2 , rozegrany awansem (oryg. 21.03.2014)3
2-ga liga mężczyzn : ( tabela )
czw : Weber Deitermann 3-0 Oldboye, SP35 ul. Świętoborzyców, przełożony z 13.03.20142
wto : Hotel Woiński SPA 3-2 Medcore, SP 12 ul. Floriana Szarego7
śro : Party Deco 0-3 UKS Błyskawica, SP 2, ul. Bolesława Śmia�ego
śro : Energetyk Gryfino 0-3 Weber Deitermann, Gryfino ul. Łużycka 91 1
śro : Enea 3-0 LUKS Piątka Stargard Szczeciński, SP 2, ul. Bolesława Śmia�ego2
czw : LKS Przecław 3-2 Pramerica, ZPO w Kołbaskowie 1
3-cia liga mężczyzn : ( tabela )
pon : JW 1749 0-3 Ekspert SI, JW 1749 al.Woj. Polskiego 2501
wto : Saper JW2901 0-3 Dezerterzy : walkower dla Dezerterzy, Podjuchy ul. Metalowa 398
wto : Hetman 1-3 Auto Kuler, SP 2, ul. Bolesława Śmia�ego2
śro : Vertigo JW 4057 1-3 Prawobrzeże.info, JW ul. Ku Słońcu 335
śro : Blackcollar 3-1 Megawat, ul. Judyma 41
pią : Ocochodzi 3-1 Dezerterzy, SP 2, ul. Bolesława Śmia�ego2
4-ta liga mężczyzn : ( tabela )
pon : UKS Błyskawica II 3-2 Auto Kuler II, ZS 4 ul.Kusocińskiego 3
wto : UKS Pomorzanie 3-0 ODA, Gimn nr 9 ul. Dunikowskiego
wto : SKSG Korona 0-3 DejaVu, SP 2, ul. Bolesława Śmia�ego
wto : Kamikaze 1-3 Kazuar, SP 16 ul. Chobolańska 203
wto : Tieto 3-0 DGS UKS Wiosło, SP 74 ul. Seledynowa 501
śro : SEC Szczecin 1-3 Luz Control, ZUT ul.Tenisowa 331
Ostatnie komentarze
Kajak18, 05.10.2016, 09:07, na forum
Supremist, 22.09.2016, 13:06, na forum
pindziuch82, 22.09.2016, 11:28, na forum
Forum
Zawodnicy
05.10.2016, 09:07
Szukamy zawodników
22.09.2016, 13:06
Poszukiwany zespół
22.09.2016, 11:28
szukam zawodników do ...
15.09.2016, 21:08
Rozgrywający poszukiw...
14.09.2016, 17:53
Ostatnie fotorelacje
jack, 21 zdjęć do meczu: brightONE 3-0 Asprod Goleniów
jack, 7 zdjęć do meczu: Interdom 24 3-0 Asprod Goleniów
fotopan59, 40 zdjęć do: Chemik Police oszczędzał siły, a i tak wygrał bardzo pewnie
jack, 6 zdjęć do meczu: Asprod Goleniów 0-3 Espadon Junior
Najczęściej czytane
Sandra, Tatarek i Pustkowo Beach, dodany przez siwy91
IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT - SZCZECIN 2016, dodany przez soho
Mecz Gwiazd coraz bliżej !!!, dodany przez soho
Turniej Amatorski , dodany przez soho