m | pkt | +/- | ||
1. | Perła-Dent | 18 | 44 | 49 / 18 |
2. | ZCR Lux Medica | 18 | 43 | 48 / 19 |
3. | AZS US | 18 | 39 | 46 / 22 |
4. | Espadon SMS II | 18 | 36 | 42 / 26 |
5. | Espadon SMS I | 18 | 32 | 37 / 28 |
6. | AZS PUM | 18 | 21 | 28 / 39 |
7. | AZS AM | 18 | 19 | 28 / 42 |
8. | AZS ZUT | 18 | 17 | 25 / 45 |
9. | LKS Przecław | 18 | 13 | 24 / 47 |
10. | Espadon SMS III | 18 | 6 | 11 / 52 |
Szukaj :
Statystyki :
• 6040 dni działalności portalu
• 1708 zarejestrowanych użytkowników
• 2824 newsów
• 31853 komentarzy
• 35278 zdjęć
• 75 filmów
• 206 drużyny w bazie
• 7893 meczów w bazie
zalogowani: 0, goście: 4
← | Mecze w tygodniu : 26.10 - 01.11 | → |
1-sza liga kobiet : ( tabela )
pon : SMS I Police 3-0 SMS III Police, ul. Siedlecka 6E, Police
pon : SMS II Police 3-2 ZCR Lux Medica, ul. Siedlecka 6E, Police
wto : AZS PUM 3-2 AZS US, PUM ul.Dunikowskiego 6A
wto : Perła-Dent 3-1 AZS Akademia Morska, ZS5 ul.Hoża 3
czw : LKS Przecław 3-2 AZS ZUT, SP w Przecławiu
2-ga liga kobiet : ( tabela )
czw : UKS Bukowe 29 2-3 SOS UKS 18 II, SP 74 ul. Seledynowa 50, przełożony z 15.10.20151
pon : SOS UKS 18 I 1-3 UKS Pomorzanie, ZS5 ul. Hoża 3
pon : Espadon SMS IV 3-0 Boski Team, ul. Siedlecka 6E, Police
śro : SOS UKS 18 III 0-3 BB Team, ZS5 ul. Hoża 3
pią : Espadonki 3-2 UKS Bukowe 29, SP45 ul. Benesza 751
1-sza liga mężczyzn : ( tabela )
pon : AZS US 2-3 Grom, IKF ul.Felczaka 3c
wto : AZS ZUT 0-3 Piętnastka, ul.Tenisowa 33
czw : Celuloza.eu 3-0 Martinez, SP35, ul.Świętoborzyców 40
pią : Espadon 3-0 Ekspert SI, ZS 5 , ul.Hoża 3
2-ga liga mężczyzn : ( tabela )
wto : Aqua Team 3-0 brightONE, bez sali (OSM ul. Bol.Śmiałego 42-43)1
śro : Fire Stop Serwis 3-2 Asprod Goleniów, bez sali (OSM Bol.Śmiałego 42-43)41
czw : Interdom 24 2-3 LKS Przecław, SP45 ul.Benesza 75
pią : hallopizza.net.pl 3-1 Restauracja Bohema, bez sali (OSM ul.Bol.Śmiałego 42-43)
pią : Enea 3-2 Espadon Junior, bez sali (OSM Bol.Śmiałego 42-43)
3-cia liga mężczyzn : ( tabela )
wto : Luz Control 3-2 AQUARIUS M.S. OLDBOYE, bez sali (ul. Bol. Śmiałego 42-43)
śro : Czeczeński kacik.pro 3-2 DejaVu, bez sali (OSM ul. Bol. Śmiałego 42-43)
śro : Vertigo 0-3 Akademia Morska, JW 4057 ul.Ku Słońcu 33
czw : Kazuar 3-0 Tieto, OSM Bol.Śmiałego
wto : Saper JW2901 3-0 Medcore, ul. Metalowa 52, Podjuchy, rozegrany awansem (oryg. 29.10.2015)1
4-ta liga mężczyzn : ( tabela )
pon : G22 UKS Błyskawica 0-3 Gryf Szczecin, SP 2, ul. Bolesława Śmia�ego
wto : Espadon Młodzik 0-3 DGS UKS Wiosło, Gim 9 ul.Dunikowskiego
wto : Auto Kuler 3-0 Kijewo Plus, SP45 ul. Benesza 751
Ostatnie komentarze
Kajak18, 05.10.2016, 09:07, na forum
Supremist, 22.09.2016, 13:06, na forum
pindziuch82, 22.09.2016, 11:28, na forum
Forum
Zawodnicy
05.10.2016, 09:07
Szukamy zawodników
22.09.2016, 13:06
Poszukiwany zespół
22.09.2016, 11:28
szukam zawodników do ...
15.09.2016, 21:08
Rozgrywający poszukiw...
14.09.2016, 17:53
Ostatnie fotorelacje
jack, 21 zdjęć do meczu: brightONE 3-0 Asprod Goleniów
jack, 7 zdjęć do meczu: Interdom 24 3-0 Asprod Goleniów
fotopan59, 40 zdjęć do: Chemik Police oszczędzał siły, a i tak wygrał bardzo pewnie
jack, 6 zdjęć do meczu: Asprod Goleniów 0-3 Espadon Junior
Najczęściej czytane
Sandra, Tatarek i Pustkowo Beach, dodany przez siwy91
IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT - SZCZECIN 2016, dodany przez soho
Mecz Gwiazd coraz bliżej !!!, dodany przez soho
Turniej Amatorski , dodany przez soho