m | pkt | +/- | ||
1. | Perła-Dent | 18 | 44 | 49 / 18 |
2. | ZCR Lux Medica | 18 | 43 | 48 / 19 |
3. | AZS US | 18 | 39 | 46 / 22 |
4. | Espadon SMS II | 18 | 36 | 42 / 26 |
5. | Espadon SMS I | 18 | 32 | 37 / 28 |
6. | AZS PUM | 18 | 21 | 28 / 39 |
7. | AZS AM | 18 | 19 | 28 / 42 |
8. | AZS ZUT | 18 | 17 | 25 / 45 |
9. | LKS Przecław | 18 | 13 | 24 / 47 |
10. | Espadon SMS III | 18 | 6 | 11 / 52 |
Szukaj :
Statystyki :
• 5989 dni działalności portalu
• 1708 zarejestrowanych użytkowników
• 2824 newsów
• 31853 komentarzy
• 35278 zdjęć
• 75 filmów
• 206 drużyny w bazie
• 7893 meczów w bazie
zalogowani: 0, goście: 4
UWAGA! Portal salps.szczecin.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeględarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Wyniki : 1-sza liga kobiet
Tabela :
ogółem | dom | wyjazd |
m | pkt | z | p | +/- | z | p | +/- | z | p | +/- | ||
1. | SMS I Police | 20 | 52 | 18 | 2 | 58 / 17 | 9 | 1 | 29 / 6 | 9 | 1 | 29 / 11 |
2. | AZS PUM | 20 | 41 | 14 | 6 | 50 / 31 | 7 | 3 | 24 / 14 | 7 | 3 | 26 / 17 |
3. | SMS III Police | 20 | 39 | 12 | 8 | 45 / 27 | 9 | 3 | 30 / 11 | 3 | 5 | 15 / 16 |
4. | Espol | 20 | 35 | 12 | 8 | 45 / 36 | 5 | 4 | 22 / 17 | 7 | 4 | 23 / 19 |
5. | AZS ZUT | 20 | 34 | 11 | 9 | 43 / 34 | 7 | 3 | 24 / 12 | 4 | 6 | 19 / 22 |
6. | ZCR Lux Medica | 20 | 34 | 11 | 9 | 42 / 36 | 6 | 3 | 22 / 14 | 5 | 6 | 20 / 22 |
7. | Perła-Dent | 20 | 29 | 11 | 9 | 37 / 39 | 6 | 4 | 20 / 19 | 5 | 5 | 17 / 20 |
8. | AZS US | 20 | 25 | 7 | 13 | 35 / 45 | 6 | 3 | 22 / 14 | 1 | 10 | 13 / 31 |
9. | SMS II Police | 20 | 17 | 5 | 15 | 25 / 49 | 2 | 9 | 13 / 28 | 3 | 6 | 12 / 21 |
10. | LKS Przecław | 20 | 16 | 6 | 14 | 25 / 50 | 3 | 5 | 14 / 20 | 3 | 9 | 11 / 30 |
11. | SOS UKS 18 I | 20 | 8 | 3 | 17 | 15 / 56 | 3 | 9 | 13 / 32 | 0 | 8 | 2 / 24 |
Uwaga! Mecze rozegrane awansem będą uwzględnione w tabeli zgodnie z regulaminem rozgrywek.
Mecze :
06.10.2014 - 12.10.2014
06.10.2014, 19:00 : SMS II Police 0-3 SMS I Police
06.10.2014, 19:00 : SMS III Police 3-0 SOS UKS 18 I
07.10.2014, 19:00 : AZS PUM 3-1 AZS US, przełożony na 18.12.20141
09.10.2014, 20:00 : Espol 2-3 Perła-Dent, przełożony na 27.11.20141
09.10.2014, 18:30 : LKS Przecław 1-3 ZCR Lux Medica, przełożony na 23.10.2014
13.10.2014 - 19.10.2014
13.10.2014, 19:00 : SMS I Police 3-2 SMS III Police, przełożony na 17.11.2014
13.10.2014, 18:00 : SOS UKS 18 I 0-3 AZS PUM
14.10.2014, 19:30 : AZS US 0-3 AZS ZUT1
14.10.2014, 21:00 : ZCR Lux Medica 3-0 Perła-Dent1
16.10.2014, 18:30 : LKS Przecław 1-3 SMS II Police
20.10.2014 - 26.10.2014
20.10.2014, 20:00 : Perła-Dent 0-3 SMS I Police, przełożony na 08.12.20141
20.10.2014, 19:00 : SMS II Police 0-3 ZCR Lux Medica
20.10.2014, 19:00 : SMS III Police 3-0 LKS Przecław
20.10.2014, 18:00 : SOS UKS 18 I 3-2 AZS ZUT1
23.10.2014, 19:00 : AZS PUM 2-3 SMS I Police
23.10.2014, 20:00 : Espol 3-0 AZS US1
27.10.2014 - 02.11.2014
27.10.2014, 16:30 : SMS III Police 3-0 SMS II Police, przełożony na 28.10.2014
27.10.2014, 18:00 : SOS UKS 18 I 1-3 Espol, przełożony na 29.10.2014
28.10.2014, 19:30 : AZS US 2-3 Perła-Dent
29.10.2014, 17:30 : AZS ZUT 0-3 SMS I Police
30.10.2014, 18:30 : LKS Przecław 3-2 AZS PUM1
03.11.2014 - 09.11.2014
03.11.2014, 19:30 : Perła-Dent 3-1 SOS UKS 18 I
04.11.2014, 21:00 : ZCR Lux Medica 3-2 SMS III Police1
05.11.2014, 17:30 : AZS ZUT 3-0 LKS Przecław
06.11.2014, 19:00 : AZS PUM 3-2 SMS II Police
06.11.2014, 20:00 : Espol 1-3 SMS I Police
10.11.2014 - 16.11.2014
10.11.2014, 19:00 : SMS II Police 2-3 AZS ZUT, przełożony na 17.11.2014
11.11.2014, 21:00 : ZCR Lux Medica 3-2 AZS US, przełożony na 14.11.2014
13.11.2014, 19:00 : AZS PUM 1-3 SMS III Police
13.11.2014, 18:30 : LKS Przecław 1-3 Espol
17.11.2014 - 23.11.2014
17.11.2014, 19:30 : Perła-Dent 1-3 LKS Przecław1
17.11.2014, 18:00 : SOS UKS 18 I 3-2 AZS US1
19.11.2014, 17:30 : AZS ZUT 3-0 SMS III Police
20.11.2014, 19:00 : AZS PUM 3-0 ZCR Lux Medica
20.11.2014, 20:00 : Espol 2-3 SMS II Police1
24.11.2014 - 30.11.2014
24.11.2014, 19:00 : AZS US 3-2 SMS I Police1
24.11.2014, 19:00 : SMS II Police 1-3 Perła-Dent
24.11.2014, 19:00 : SMS III Police 1-3 Espol
24.11.2014, 20:30 : ZCR Lux Medica 3-0 SOS UKS 18 I, przełożony na 16.12.2014
27.11.2014, 19:00 : AZS PUM 3-1 AZS ZUT
01.12.2014 - 07.12.2014
01.12.2014, 19:30 : Perła-Dent 0-3 SMS III Police
01.12.2014, 18:00 : SOS UKS 18 I 1-3 SMS I Police
03.12.2014, 17:30 : AZS ZUT 3-2 ZCR Lux Medica
04.12.2014, 20:00 : Espol 3-2 AZS PUM
04.12.2014, 18:30 : LKS Przecław 3-2 AZS US
08.12.2014 - 14.12.2014
08.12.2014, 19:00 : SMS II Police 1-3 AZS US
08.12.2014, 18:00 : SOS UKS 18 I 0-3 LKS Przecław1
10.12.2014, 17:30 : AZS ZUT 2-3 Espol
10.12.2014, 21:00 : ZCR Lux Medica 2-3 SMS I Police, rozegrany awansem 09.12.2014
11.12.2014, 19:00 : AZS PUM 0-3 Perła-Dent
15.12.2014 - 21.12.2014
15.12.2014, 17:45 : AZS ZUT 3-0 Perła-Dent, przełożony na 17.12.2014
15.12.2014, 19:00 : SMS I Police 3-0 LKS Przecław
15.12.2014, 18:00 : SMS II Police 3-0 SOS UKS 18 I : walkower dla SMS II Police
16.12.2014, 19:30 : AZS US 3-1 SMS III Police, rozegrany awansem 15.12.2014
18.12.2014, 20:00 : Espol 2-3 ZCR Lux Medica
12.01.2015 - 18.01.2015
12.01.2015, 20:00 : Perła-Dent 3-1 Espol, przełożony na 16.02.2015
12.01.2015, 19:00 : SMS I Police 3-0 SMS II Police
12.01.2015, 19:00 : SMS III Police 3-0 SOS UKS 18 I
13.01.2015, 19:30 : AZS US 2-3 AZS PUM
13.01.2015, 21:00 : ZCR Lux Medica 3-1 LKS Przecław
19.01.2015 - 25.01.2015
21.01.2015, 17:30 : AZS ZUT 3-0 AZS US
02.02.2015 - 08.02.2015
02.02.2015, 17:30 : AZS ZUT 3-1 SOS UKS 18 I11
02.02.2015, 20:00 : Perła-Dent 3-2 ZCR Lux Medica1
02.02.2015, 19:00 : SMS II Police 3-1 LKS Przecław, przełożony na 09.03.2015
02.02.2015, 19:00 : SMS III Police 0-3 SMS I Police, przełożony na 09.02.2015
05.02.2015, 19:00 : AZS PUM 3-0 SOS UKS 18 I, przełożony na 26.03.2015
16.02.2015 - 22.02.2015
16.02.2015, 19:00 : SMS I Police 2-3 AZS PUM
17.02.2015, 19:30 : AZS US 3-0 Espol : walkower dla AZS US1
17.02.2015, 20:30 : SMS II Police 1-3 ZCR Lux Medica
19.02.2015, 19:00 : SMS III Police 3-0 LKS Przecław, przełożony na 23.03.2015
23.02.2015 - 01.03.2015
23.02.2015, 20:00 : Perła-Dent 3-1 AZS US
23.02.2015, 19:00 : SMS I Police 3-0 AZS ZUT
23.02.2015, 19:00 : SMS II Police 0-3 SMS III Police, przełożony na 25.02.2015
23.02.2015, 18:00 : SOS UKS 18 I 0-3 Espol
26.02.2015, 19:00 : AZS PUM 3-0 LKS Przecław
02.03.2015 - 08.03.2015
02.03.2015, 19:00 : SMS I Police 3-0 Espol
02.03.2015, 19:00 : SMS II Police 2-3 AZS PUM
02.03.2015, 20:00 : SMS III Police 3-0 ZCR Lux Medica
02.03.2015, 18:00 : SOS UKS 18 I 0-3 Perła-Dent
05.03.2015, 18:30 : LKS Przecław 0-3 AZS ZUT
09.03.2015 - 15.03.2015
09.03.2015, 19:00 : SMS I Police 3-1 Perła-Dent
09.03.2015, 19:00 : SMS III Police 3-1 AZS PUM
10.03.2015, 19:30 : AZS US 3-1 ZCR Lux Medica
11.03.2015, 17:30 : AZS ZUT 3-0 SMS II Police
12.03.2015, 20:00 : Espol 3-0 LKS Przecław
16.03.2015 - 22.03.2015
16.03.2015, 19:00 : SMS II Police 0-3 Espol, przełożony na 25.03.2015
16.03.2015, 19:00 : SMS III Police 2-3 AZS ZUT
16.03.2015, 18:00 : SOS UKS 18 I 3-1 AZS US
17.03.2015, 21:00 : ZCR Lux Medica 0-3 AZS PUM
19.03.2015, 18:30 : LKS Przecław 3-1 Perła-Dent1
23.03.2015 - 29.03.2015
23.03.2015, 20:00 : Perła-Dent 3-0 SMS II Police
23.03.2015, 19:00 : SMS I Police 3-0 AZS US
23.03.2015, 18:00 : SOS UKS 18 I 0-3 ZCR Lux Medica
25.03.2015, 17:30 : AZS ZUT 1-3 AZS PUM1
26.03.2015, 20:00 : Espol 3-1 SMS III Police
30.03.2015 - 05.04.2015
30.03.2015, 19:00 : SMS I Police 3-0 SOS UKS 18 I
30.03.2015, 19:00 : SMS III Police 3-0 Perła-Dent, rozegrany awansem 26.03.2015
31.03.2015, 19:30 : AZS US 3-0 LKS Przecław
31.03.2015, 21:00 : ZCR Lux Medica 3-0 AZS ZUT
06.04.2015 - 12.04.2015
09.04.2015, 19:00 : AZS PUM 3-1 Espol, rozegrany awansem 07.04.2015
13.04.2015 - 19.04.2015
13.04.2015, 20:00 : Perła-Dent 1-3 AZS PUM, przełożony na 27.04.20151
13.04.2015, 19:00 : SMS I Police 3-0 ZCR Lux Medica
13.04.2015, 18:00 : SOS UKS 18 I 2-3 LKS Przecław
14.04.2015, 19:30 : AZS US 3-1 SMS II Police1
16.04.2015, 20:00 : Espol 3-2 AZS ZUT
20.04.2015 - 26.04.2015
20.04.2015, 17:30 : Perła-Dent 3-2 AZS ZUT
20.04.2015, 19:00 : SMS III Police 3-1 AZS US
20.04.2015, 18:00 : SOS UKS 18 I 0-3 SMS II Police
21.04.2015, 21:00 : ZCR Lux Medica 2-3 Espol
23.04.2015, 18:30 : LKS Przecław 2-3 SMS I Police
Ostatnie komentarze
Kajak18, 05.10.2016, 09:07, na forum
Supremist, 22.09.2016, 13:06, na forum
pindziuch82, 22.09.2016, 11:28, na forum
Forum
Zawodnicy
05.10.2016, 09:07
Szukamy zawodników
22.09.2016, 13:06
Poszukiwany zespół
22.09.2016, 11:28
szukam zawodników do ...
15.09.2016, 21:08
Rozgrywający poszukiw...
14.09.2016, 17:53
Ostatnie fotorelacje
jack, 21 zdjęć do meczu: brightONE 3-0 Asprod Goleniów
jack, 7 zdjęć do meczu: Interdom 24 3-0 Asprod Goleniów
fotopan59, 40 zdjęć do: Chemik Police oszczędzał siły, a i tak wygrał bardzo pewnie
jack, 6 zdjęć do meczu: Asprod Goleniów 0-3 Espadon Junior
Najczęściej czytane
Sandra, Tatarek i Pustkowo Beach, dodany przez siwy91
IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT - SZCZECIN 2016, dodany przez soho
Mecz Gwiazd coraz bliżej !!!, dodany przez soho
Turniej Amatorski , dodany przez soho