m | pkt | +/- | ||
1. | Perła-Dent | 18 | 44 | 49 / 18 |
2. | ZCR Lux Medica | 18 | 43 | 48 / 19 |
3. | AZS US | 18 | 39 | 46 / 22 |
4. | Espadon SMS II | 18 | 36 | 42 / 26 |
5. | Espadon SMS I | 18 | 32 | 37 / 28 |
6. | AZS PUM | 18 | 21 | 28 / 39 |
7. | AZS AM | 18 | 19 | 28 / 42 |
8. | AZS ZUT | 18 | 17 | 25 / 45 |
9. | LKS Przecław | 18 | 13 | 24 / 47 |
10. | Espadon SMS III | 18 | 6 | 11 / 52 |
Szukaj :
Statystyki :
• 5988 dni działalności portalu
• 1708 zarejestrowanych użytkowników
• 2824 newsów
• 31853 komentarzy
• 35278 zdjęć
• 75 filmów
• 206 drużyny w bazie
• 7893 meczów w bazie
zalogowani: 0, goście: 4
UWAGA! Portal salps.szczecin.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeględarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Wyniki : 2-ga liga mężczyzn
Tabela :
ogółem | dom | wyjazd |
m | pkt | z | p | +/- | z | p | +/- | z | p | +/- | ||
1. | Ekspert SI | 18 | 43 | 15 | 3 | 49 / 21 | 7 | 2 | 24 / 12 | 8 | 1 | 25 / 9 |
2. | Pramerica | 18 | 41 | 14 | 4 | 49 / 25 | 7 | 2 | 25 / 14 | 7 | 2 | 24 / 11 |
3. | brightONE | 18 | 38 | 12 | 6 | 40 / 24 | 7 | 3 | 25 / 10 | 5 | 3 | 15 / 14 |
4. | LKS Przecław | 18 | 33 | 13 | 5 | 42 / 29 | 6 | 3 | 20 / 13 | 7 | 2 | 22 / 16 |
5. | Dezerterzy | 18 | 28 | 9 | 9 | 34 / 35 | 3 | 5 | 12 / 17 | 6 | 4 | 22 / 18 |
6. | Fire Stop Serwis | 18 | 27 | 9 | 9 | 37 / 38 | 3 | 6 | 14 / 22 | 6 | 3 | 23 / 16 |
7. | Asprod Goleniów | 18 | 23 | 8 | 10 | 31 / 38 | 3 | 5 | 15 / 19 | 5 | 5 | 16 / 19 |
8. | Enea | 18 | 21 | 7 | 11 | 31 / 39 | 3 | 6 | 14 / 20 | 4 | 5 | 17 / 19 |
9. | Akademia Morska | 18 | 9 | 1 | 17 | 21 / 52 | 1 | 10 | 15 / 31 | 0 | 7 | 6 / 21 |
10. | Medcore | 18 | 7 | 2 | 16 | 17 / 50 | 0 | 8 | 5 / 24 | 2 | 8 | 12 / 26 |
Uwaga! Mecze rozegrane awansem będą uwzględnione w tabeli zgodnie z regulaminem rozgrywek.
Mecze :
29.09.2014 - 05.10.2014
30.09.2014, 19:25 : Enea 2-3 Pramerica1
01.10.2014, 20:40 : Asprod Goleniów 3-2 Dezerterzy20
01.10.2014, 19:00 : Fire Stop Serwis 3-1 Medcore
03.10.2014, 19:25 : Ekspert SI 1-3 LKS Przecław1
06.10.2014 - 12.10.2014
07.10.2014, 19:25 : Pramerica 2-3 Asprod Goleniów374
08.10.2014, 20:30 : Akademia Morska 2-3 Enea 1
08.10.2014, 20:40 : Fire Stop Serwis 2-3 Ekspert SI1
09.10.2014, 18:30 : LKS Przecław 3-0 Medcore3
10.10.2014, 20:40 : Dezerterzy 1-3 brightONE1
13.10.2014 - 19.10.2014
15.10.2014, 20:30 : Akademia Morska 1-3 LKS Przecław1
16.10.2014, 19:00 : brightONE 2-3 Fire Stop Serwis1
17.10.2014 : Medcore 0-3 Ekspert SI
20.10.2014 - 26.10.2014
21.10.2014, 20:50 : Dezerterzy 0-3 Enea
22.10.2014, 20:30 : Akademia Morska 3-1 Medcore
22.10.2014, 19:00 : brightONE 2-3 Ekspert SI, przełożony na 18.12.20141
22.10.2014, 20:40 : Pramerica 3-1 LKS Przecław1
24.10.2014, 20:50 : Fire Stop Serwis 0-3 Asprod Goleniów : walkower dla Asprod Goleniów
27.10.2014 - 02.11.2014
28.10.2014, 19:25 : Asprod Goleniów 1-3 Ekspert SI174
29.10.2014, 20:30 : Akademia Morska 1-3 Pramerica, przełożony na 16.12.20141
29.10.2014, 17:20 : Enea 1-3 Fire Stop Serwis1
29.10.2014, 20:40 : Dezerterzy 2-3 LKS Przecław1
31.10.2014, 19:00 : brightONE 3-0 Medcore, rozegrany awansem 30.10.20141
03.11.2014 - 09.11.2014
04.11.2014, 19:25 : Pramerica 3-2 Medcore
05.11.2014, 20:30 : Akademia Morska 2-3 Dezerterzy
06.11.2014, 19:00 : brightONE 3-0 Asprod Goleniów1
06.11.2014, 18:35 : LKS Przecław 3-2 Fire Stop Serwis1
07.11.2014, 20:50 : Ekspert SI 3-0 Enea
17.11.2014 - 23.11.2014
19.11.2014, 20:30 : Akademia Morska 2-3 Fire Stop Serwis1
19.11.2014, 19:00 : Enea 1-3 brightONE1
19.11.2014, 20:40 : Pramerica 3-2 Dezerterzy
21.11.2014, 19:25 : Medcore 1-3 Asprod Goleniów92
24.11.2014 - 30.11.2014
25.11.2014, 20:50 : Dezerterzy 3-1 Medcore
25.11.2014, 19:25 : Fire Stop Serwis 0-3 Pramerica1
26.11.2014, 20:40 : Asprod Goleniów 3-0 Enea 13
26.11.2014, 19:00 : Ekspert SI 3-1 Akademia Morska1
27.11.2014, 19:00 : brightONE 3-0 LKS Przecław1
01.12.2014 - 07.12.2014
02.12.2014, 20:50 : Medcore 0-3 Enea
03.12.2014, 20:30 : Akademia Morska 1-3 brightONE1
03.12.2014, 19:00 : Dezerterzy 0-3 Fire Stop Serwis
05.12.2014, 19:00 : LKS Przecław 3-0 Asprod Goleniów, rozegrany awansem 03.12.2014329
05.12.2014, 19:25 : Pramerica 3-1 Ekspert SI
08.12.2014 - 14.12.2014
09.12.2014, 19:25 : Enea 0-3 LKS Przecław
10.12.2014, 20:40 : Asprod Goleniów 3-2 Akademia Morska
11.12.2014, 19:00 : brightONE 0-3 Pramerica1
12.12.2014, 20:30 : Dezerterzy 0-3 Ekspert SI, przełożony na 07.01.2015
12.01.2015 - 18.01.2015
14.01.2015, 20:40 : Enea 3-2 Akademia Morska
14.01.2015, 19:00 : Ekspert SI 3-1 Fire Stop Serwis
15.01.2015, 19:00 : brightONE 3-0 Dezerterzy : walkower dla brightONE1
16.01.2015, 19:25 : Asprod Goleniów 1-3 Pramerica
02.02.2015 - 08.02.2015
04.02.2015, 20:40 : Dezerterzy 3-0 Asprod Goleniów
04.02.2015, 17:20 : Ekspert SI 3-1 Medcore
05.02.2015, 18:30 : LKS Przecław 3-0 Akademia Morska : walkower dla LKS Przecław1
06.02.2015, 19:25 : Pramerica 2-3 Enea
09.02.2015 - 15.02.2015
10.02.2015, 20:50 : Medcore 2-3 LKS Przecław
11.02.2015, 19:00 : Enea 3-0 Dezerterzy
11.02.2015, 20:40 : Fire Stop Serwis 1-3 brightONE
12.02.2015, 18:30 : LKS Przecław 1-3 Pramerica, przełożony na 17.02.20152
13.02.2015, 19:25 : Ekspert SI 3-1 Asprod Goleniów, przełożony na 20.02.20152
16.02.2015 - 22.02.2015
17.02.2015, 19:25 : Asprod Goleniów 2-3 Fire Stop Serwis
18.02.2015, 19:00 : Ekspert SI 3-0 brightONE2
20.02.2015, 19:25 : Akademia Morska 2-3 Medcore, przełożony na 16.03.2015
23.02.2015 - 01.03.2015
24.02.2015, 19:25 : Medcore 1-3 brightONE1
26.02.2015, 18:30 : LKS Przecław 0-3 Dezerterzy
27.02.2015, 20:50 : Pramerica 3-0 Akademia Morska
27.02.2015, 19:25 : Fire Stop Serwis 3-2 Enea
02.03.2015 - 08.03.2015
03.03.2015, 19:25 : Fire Stop Serwis 2-3 LKS Przecław1
04.03.2015, 20:40 : Enea 0-3 Ekspert SI
04.03.2015, 19:00 : Medcore 0-3 Pramerica
05.03.2015, 19:00 : brightONE 3-0 Asprod Goleniów248
06.03.2015, 20:30 : Akademia Morska 1-3 Dezerterzy, rozegrany awansem 04.03.2015
09.03.2015 - 15.03.2015
10.03.2015, 20:50 : Dezerterzy 3-1 Pramerica
11.03.2015, 20:40 : Asprod Goleniów 0-3 Medcore, przełożony na 23.03.2015134
11.03.2015, 19:00 : Fire Stop Serwis 3-1 Akademia Morska1
12.03.2015, 19:00 : brightONE 3-1 Enea 1
12.03.2015, 18:30 : LKS Przecław 1-3 Ekspert SI1
16.03.2015 - 22.03.2015
17.03.2015, 19:25 : Enea 1-3 Asprod Goleniów1
17.03.2015, 18:30 : LKS Przecław 3-0 brightONE1
18.03.2015, 20:30 : Akademia Morska 0-3 Ekspert SI
18.03.2015, 19:00 : Medcore 1-3 Dezerterzy
18.03.2015, 17:20 : Pramerica 3-2 Fire Stop Serwis2
23.03.2015 - 29.03.2015
25.03.2015, 20:40 : Ekspert SI 3-2 Pramerica
26.03.2015, 19:00 : brightONE 3-0 Akademia Morska
27.03.2015, 20:50 : Asprod Goleniów 2-3 LKS Przecław1
27.03.2015, 19:25 : Fire Stop Serwis 0-3 Dezerterzy
30.03.2015 - 05.04.2015
01.04.2015, 20:30 : Akademia Morska 0-3 Asprod Goleniów11
01.04.2015, 19:00 : Enea 3-0 Medcore
06.04.2015 - 12.04.2015
08.04.2015, 20:40 : Medcore 0-3 Fire Stop Serwis : walkower dla Fire Stop Serwis
08.04.2015, 19:00 : Ekspert SI 2-3 Dezerterzy
09.04.2015, 18:30 : LKS Przecław 3-2 Enea
13.04.2015 - 19.04.2015
15.04.2015, 19:00 : Pramerica 3-0 brightONE1
Ostatnie komentarze
Kajak18, 05.10.2016, 09:07, na forum
Supremist, 22.09.2016, 13:06, na forum
pindziuch82, 22.09.2016, 11:28, na forum
Forum
Zawodnicy
05.10.2016, 09:07
Szukamy zawodników
22.09.2016, 13:06
Poszukiwany zespół
22.09.2016, 11:28
szukam zawodników do ...
15.09.2016, 21:08
Rozgrywający poszukiw...
14.09.2016, 17:53
Ostatnie fotorelacje
jack, 21 zdjęć do meczu: brightONE 3-0 Asprod Goleniów
jack, 7 zdjęć do meczu: Interdom 24 3-0 Asprod Goleniów
fotopan59, 40 zdjęć do: Chemik Police oszczędzał siły, a i tak wygrał bardzo pewnie
jack, 6 zdjęć do meczu: Asprod Goleniów 0-3 Espadon Junior
Najczęściej czytane
Sandra, Tatarek i Pustkowo Beach, dodany przez siwy91
IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT - SZCZECIN 2016, dodany przez soho
Mecz Gwiazd coraz bliżej !!!, dodany przez soho
Turniej Amatorski , dodany przez soho